• Medycyna sportowa
  • Terapia manualna
  • Rehabilitacja
  • Odnowa biologiczna
kwi 5, 2010

Rozpoczęta współpraca


Kategoria: nowe
Napisał: jarek
z sekcją lekkiej atletyki Uniwersytetu Gdańskiego. Został przeprowadzony pokaz pierwszej pomocy w sporcie, profilaktycznego stretchingu i odżywiania. Część ostatnią przeprowadził pan Karol Kordasz, któremu dziekuję!!!

Jestem magistrem fizjoterapii, specjalizuję się w terapii manualnej i medycynie sportowej. Doświadczenie nabywałem pracując w ośrodkach rehabilitacji, prywatnej klinice, klubie sportowym w Polsce oraz Wielkiej Brytanii.

Wcześniej skończyłem studium fizjoterapii w Elblągu, Akademię Medyczną w Poznaniu, następnie różne kursy z terapii manualnej i sportowej. Osiągam także świetne efekty w rehabilitacji neurologicznej i ortopedycznej.

Zawsze staram się analizować przyczynę problemu, a nie leczyć jej skutek. Na pierwszym miejscu jest zawsze dobro pacjenta, komfort i całkowite moje zaangażowanie w procesie leczniczym.

Proszę się zapoznać w odnośnikach, w czym i jak mogę Państwu pomóc.

Serdecznie dziękuję

Jarosław Kowalski


 

Informacje

Drodzy Państwo,

do czasu odwołania przez WHO trwania pandemii w Polsce, z troski o Państwa i własne bezpieczeństwo, zapraszam do korzystania z konsultacji online.

Jest to nowa forma kontaktu ze mną. Podczas konsultacji online, będę w stanie zebrać wywiad i udzielić podstawowych porad dotyczących postępowania terapeutycznego. Można też przesłać mi zdjęcia i wyniki badań do przeanalizowania. Mogę również zaproponować ćwiczenia online. Dostępne aplikacje to Skype oraz Massanger (połączone z facebook).

Czas trwania konsultacji do 30 min. Cena to 40 zł.

Osoby zainteresowane powyższym poroszę o uprzedni kontakt telefoniczny celem ustalenia terminu. Pod tel. 517 17 23 95.

W ostrych przypadkach bólowych mogę przyjąć Państwa w gabinecie. Pacjent jednak musi być zdrowy ( bez objawów przeziębienia, kaszlu czy temperatury).

Za utrudnienia przepraszam.

Życzę spokoju, zdrowia i pogody ducha.

Jarosław Kowalski

 

Zapraszam do korzystania  z ESWT - fala uderzeniowa
Specjalna promocyjna oferta na unikatowy zabig PRP -  osocze bogatopłytkowe-czynnik wzrostu
Klub szczypiornistek z Nowego Sącza poprosił o pomoc w rehabilitacji sportowej, podczas pobytu na zawodach w Gdyni. Dziękuję kolegom Piotrkowi i Wojtkowi za współpracę.
W czerwcu - przygotowanie naszej kadry młodzieżowej tenisa stołowego przed mistrzostwami Europy w Istambule. Powodzenia
Między 15 - 17 maja zostałem zakontraktowany do przeprowadzenia zabiegów przygotowawczo-rehabilitacyjnych kadry Polski w tenisie stołowym przed mistrzostwami świata w Moskwie. Trzymajmy  kciuki!!!
z sekcją lekkiej atletyki Uniwersytetu Gdańskiego. Został przeprowadzony pokaz pierwszej pomocy w sporcie, profilaktycznego stretchingu i odżywiania. Część ostatnią przeprowadził pan Karol Kordasz, któremu dziekuję!!!
Rozpoczęta współpraca z sekcją walki Krav Maga w Gdyni

Rozpoczęta współpraca z sekcjami sportowymi w YMCA w Gdyni